6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Dzieci używane jako broń w wojnie psychologicznej?! Imigranci otrzymali instrukcję o graniu na emocjach Polaków!

Zobacz koniecznie

Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych Stanisław Żaryn ujawnił, że imigranci otrzymują instrukcję na temat sposobów wykorzystywania dzieci w białoruskiej wojnie psychologicznej nastawionej na wywarcie presji społecznej wobec polskiego rządu.

„W działaniach Białorusi przeciwko Polsce ogromną rolę pełni walka informacyjna, która ma wymuszać uległość wobec działań Białorusi a także wywierać presję na rząd, by zgodził się na szlak migracyjny. W ramach działań psychologicznych wykorzystuje się gł. dzieci i kobiety” – napisał na Twitterze Stanisław Żaryn.

„Migranci otrzymują takie jak załączona instrukcje, jak wykorzystywać dzieci do prób forsowania granicy. Weźcie dzieci, tulcie je, wyglądajcie na brudnych i zmęczonych” – poinformował publikując grafikę.

„Inne wpisy dotyczą wykorzystania dzieci do produkcji materiałów propagandowych. Przyjaciele w lesie potrzebują dziecka, które mogłoby wypowiedzieć się do filmiku, który będzie przesłany organizacjom. Tak białoruskie służby grają naszymi emocjami” – zakończył.

 

Źródło: Twitter / tvp.info / polskatimes.pl

Fot.: twitter.com/16Dywizja

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze