27 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Fałszerze dokumentów na białoruskim szlaku migracyjnym? Wstrząsające doniesienia!

Zobacz koniecznie

Przemytowi ludzi często towarzyszą inne przestępstwa. Możliwe, że nie inaczej dzieje się na szlaku utworzonym przez białoruski reżim. Wskazują na to dokumenty znalezione przy jednym imigrancie.

O sprawie odnalezienia „nieużywanych” holenderskich „papierów” u jednego imigranta poinformował na Twitterze rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

„W ostatnich dniach w jednej z grup cudzoziemców, która próbowała wedrzeć się siłowo na teren Polski, zidentyfikowano mężczyznę, posługującego się dokumentami wydanymi na obywatela Niderlandów. Człowiek ten nie był w stanie wyjaśnić, w jaki sposób i w jakim celu dostał się na Białoruś, a także dlaczego bierze udział w próbie nielegalnego przekroczenia granicy. Dokumenty były nowe, nie posiadały pieczątek świadczących o przekraczaniu jakiejkolwiek granicy. Szlak migracyjny może służyć do przemieszczania się osób zajmujących się fałszowaniem dokumentów. Być może część cudzoziemców otrzymuje takie dokumenty w czasie podróży przez BLR” – napisał Stanisław Żaryn.

Źródło: Twitter

Fot.: twitter.com/MON_GOV_PL

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze