20.5 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Hit internetu! Posłanka Lewicy „odpowiada” na pytanie o sąsiadów Polski. „Podstawówka była dawno”

Zobacz koniecznie

Poseł Lewicy Magdalena Biejat goszcząc w Radiu Zet została zapytana o… sąsiadów Polski. Padło wiele słów, ale przez długi czas ani jedna nazwa państwa.

Pytanie do poseł Biejat skierował słuchacz rozgłośni, a odczytała je redaktor Beata Lubecka. Niestety na poruszoną kwestię parlamentarzystka Lewicy zareagowała jak nieprzygotowany uczeń wezwany do tablicy, a osoby zasiadające przy radioodbiornikach nie usłyszały konkretnej odpowiedzi.

Magdalena Biejat – zamiast udzielić krótkiej odpowiedzi na jasne pytanie, z którym poradziłaby sobie większość kilkuletnich dzieci – próbowała przekonywać, że odpytywanie posła niczego nie wnosi do debaty publicznej. Można jednak odnieść wrażenie, że brak odpowiedzi wnosi więcej niż jej udzielenie i zamknięcie raz na zawsze tematu kompetencji posłanki.

Poseł Biejat odpowiedziała dopiero później, gdy redaktor Lubecka poprosiła o wymienienie wschodnich sąsiadów.

Niestety wydaje się prawdopodobnym, że parlamentarzystka, która długo nie chciała wymienić sąsiadów Polski, byłaby w stanie bez przygotowania wygłaszać wielogodzinne manifesty na tematy ideologiczne, jak chociażby aborcja i z powagą na twarzy próbować przekonywać, że człowiek przed 12. tygodniem ciąży nie jest człowiekiem. Słysząc takie wypowiedzi pamiętajmy więc o unikach dotyczących wiedzy z podstawówki.

Oto fragment rozmowy z red. Lubecką, na którym Magdalena Biejat unika odpowiedzi na pytanie o sąsiadów Polski.

Cała rozmowa dostępna jest TUTAJ.

Źródło: Twitter

Fot.Radio ZET/YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze