16.7 C
Warszawa
czwartek, 16 maja, 2024

Bartłomiej Sienkiewicz przyszedł do sejmu pijany? Nagranie może na to wskazywać

Zobacz koniecznie

Bartłomiej Sienkiewicz wszedł na salę plenarną. Chwilę później został wyprowadzony przez Borysa Budkę. Był pijany?

-Ta sprawa w mojej ocenie powinna się skończyć złożeniem mandatu przez Bartłomieja Sienkiewicza –  mówi Janusz Kowalski. Dodaje aby „standardy posłów były utrzymywane”. – Nie ma zgody, aby takie działania tolerować – powiedział.

Bartłomiej Sienkiewicz pijany w Sejmie?

Do zdarzenia doszło podczas nocnego posiedzenia Sejmu. Prowadzono debatę dotyczącą wniosku Koalicji Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sportu i turystyki Kamila Bortniczuka.

W pewnym momencie na sali plenarnej pojawił się poseł PO Bartłomiej Sienkiewicz, który według wielu wszedł „chwiejnym krokiem”. Były szef MSW podszedł do Borysa Budki i pochylił się nad nim. Budka natychmiast wyprowadził kolegę z sali plenarnej.

Bartłomiej Sienkiewicz był pijany podczas obrad?

Poseł Dariusz Kowalski widząc sytuację, zwrócił się do marszałka sejmu Ryszarda Terleckiego z informacją, że „chyba trzeba alkomat na salę”. Sprawę wyjaśniał Borys Budka:

– Sienkiewicz podszedł do mnie prosić o rozmowę dotyczącą tego, co dzieje się przeciwko rodzinie Brejzów, te fake SMS-y, który wypływają i telefony podające się za Dorotę. Byliśmy porozmawiać – powiedział na antenie Radia ZET.

– Popatrzmy dziś na standardy PO; ironicznie powiem: dyspozycyjny jak Sienkiewicz, kompetentny jak Tusk i uczciwy jak Grodzki. Dziś Polacy widzą polityków Platformy, wesołym krokiem idącego byłego ministra Sienkiewicza do szefa klubu Borysa Budki, który nagle wstaje i go odprowadza, holuje do wyjścia, potyka się po drodze o jakąś nogę, to kompletna kompromitacja – powiedział Dariusz Kowalski, zaznaczają, że chciałbym wyjaśnienia tej sprawy.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze