25 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Jaś Kapela na tarczach! Musisz to zobaczyć

Zobacz koniecznie

Jaś Kapela na tarczach u Don Kasjo! Znany „poeta” już 19 lutego zaprezentuje swoje umiejętności w Atlas Arenie podczas gali PRIME MMA 1.  Zawalczy tam z Ziemowitem Kossakowskim.

Jak wiadomo, Kossakowski poza Kapelą ma już innego rywala, z którym chciałby skrzyżować rękawice. To popularny YouTuber – Kamerzysta. Kossakowski podczas programu ”PRIME ZADYMA” zadzwonił do studia. Po chwili Ziemowit zaczął obrażać Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka.

-Słuchajcie Panowie ja tak was słucham tego ”Kamerzystę” i ”Lorda Kruszwila”. Ja to jednego i drugiego mam na liścia, bez kitu. Patrzę na was dzieciaki i to po prostu ręce opadają. Dorośnijcie trochę Panowie, macie jaja. Kamerzysta taki jesteś kozak to dawaj ze mną bierz walkę na gołe pięści. Pewnie? Byłbyś w stanie walić się za podwójny kontrakt, najpierw zleje Kapele, a później Ciebie. To dawajcie na wizję prezesa Szubę, Kasjusza i kręcimy kontrakt. Ja bez problemów najpierw zleje Kapele, a potem Ciebie kasztanie. Ty się nie bój o mnie tylko o siebie jak pójdziesz na cele frajerze! – powiedział Kossowski.

Jaś Kapela na tarczach u Don Kasjo. Co pokazał?

Tymczasem rywal Kossakowskiego – Jaś Kapela tarczowa z Kasjuszem Życińskim. Nagranie trafiło do sieci. Jak oceniacie umiejętności Kapeli?

@jas.kapela

Król Don Kasjo skasowany xD Teraz idę po Ciebie @kingziemowitpiast :*@primeshowmma #primeshowmma

♬ Nieśmiertelni – Sarius & Smolasty & Louis Villain

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze