34.6 C
Warszawa
piątek, 1 lipca, 2022

Ksiądz wszedł do akademika. Wszystko nagrał student

Zobacz koniecznie

Ks. Piotr Wachowski odwiedzał pokoje studentów w ramach kolędy w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Jedną z jego wizyt nagrano. Studenci filmik wrzucili na TiKToka.

Hasłem tegorocznej edycji kolędy w domach studenckich Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich jest „Wake up!”.

– Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności – powiedział ks. Piotr Wachowski.

Jedną z wizyt księdza Wachowskiego nagrano a filmik trafił na TiKToka. Wideo szybko stało się viralem i już ma niemal milion odtworzeń.

Nagranie ukazuje księdza wchodzącego do pokoju studentów. Duchowny mówi, że „to jest porządny pokój”. Na te słowa zareagował jeden ze studentów wskazując na worki na śmieci stojące tuż za drzwiami, z których wysypywały się puszki po piwie. Ksiądz uśmiechnął się i żartował ze studentami.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze