20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Michał Pol ujawnił, czy głosował na Roberta Lewandowskiego w plebiscycie FIFA!

Zobacz koniecznie

Michał Pol jako głos mediów brał udział w głosowaniu na najlepszego piłkarza plebiscytu FIFA. Powiedział na kogo oddał głos. Wybór nie jest kontrowersyjny.

Michał Pol ujawnił na kogo zagłosował w plebistycie FIFA The Best. Dziennikarz był reprezentantem polskich mediów, w rozmowie z „WP. Sportowe Fakty” przyznał, że tym razem zagłosował na Roberta Lewandowskiego i jest w pełni przekonany do swojego wyboru.

Michał Pol zagłosował na Roberta Lewandowskiego

Zdaniem Michała Pola piłkarzem roku 2021 bez cienia wątpliwości był Robert Lewandowski, który sprawdzał się zarówno grając w klubie, jak i w reprezentacji. Zdaniem dziennikarza Lewy pokazywał wybitne umiejętności

– Mogę ujawnić, że w tym roku głosowałem na Roberta Lewandowskiego, który według mnie powinien również otrzymać Złotą Piłkę. Był najlepszym piłkarzem świata. Pobił legendarne rekordy i konsekwentnie, w każdym miesiącu roku, był najlepszy – powiedział Michał Pol w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty”.

Michał Pol nie zawsze głosował na Polaka

Jak przyznaje dziennikarz, nie zawsze oddawał swój głos na reprezentanta Polski, raz zdarzyło mu się go pominąć. Wówczas spotkał się z falą krytyki, jednak należy mieć na uwadze, że w tego typu plebiscytach powinien liczyć się przede wszystkim obiektywizm.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze