29.3 C
Warszawa
czwartek, 18 sierpnia, 2022

Najman odpowiada na film Stanowskiego! „Bezczelne, nikczemne…”

Zobacz koniecznie

Najman odpowiedział na film Krzysztofa Stanowskiego! Chodzi o zaangażowanie byłego bossa mafii pruszkowskiej, Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik w federacji MMA-VIP.

Krzysztof Stanowski oburzył się faktem angażu byłego gangstera w federacji MMA-VIP i sprawę ostro komentował na Twitterze. Następnie w swoim cyklu „Dziennikarskie zero” ponownie poruszył temat. Film jest numerem 1 na karcie „Na czasie” w serwisie YouTube. Ma już ponad 1,2 miliona odtworzeń.

– Ludzie, którzy powinni zniknąć, są dzisiaj podziwiani u hołubieni. Na końcu gali zorganizowanej przez Najmana pojawił się „Słowik”. Wszedł na scenę przy muzyce z „Ojca chrzestnego”. Dokąd my zmierzamy? – mówił Stanowski.

Najman odpowiada na film Stanowskiego

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. Były pięściarz nagranie zamieścił we wtorkowy wieczór w serwisie YouTube. Zapytał w nim, dlaczego Stanowskiemu przeszkadza osoba „Słowika” a nie wypowiada się w podobny sposób o zawodnikach federacji Gromda, która swego czasu także zrzeszała osoby z zaszłościami kryminalnymi.

W swojej odpowiedzi Najman poruszył także kwestię afery związanej z „Zatoką Sztuki” oraz zamieszczonego w tamtym czasie przez Stanowskiego zdjęcia, konkludując, że dziennikarz zrobi wszystko dla większych zasięgów.

Zdaniem Najmana Stanowski „podczepił się” do tematu, ponieważ wywołał on spore zamieszanie w mediach i tym samym pozwala zbudować spore zasięgi.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze