16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Kto zastrzelił policjantów w Niemczech?! Są pierwsze informacje

Zobacz koniecznie

Dwoje młodych policjantów zastrzelonych w Niemczech. Tragedia rozegrała się podczas rutynowej kontroli drogowej w okolicach miejscowości Kusel. Kto zabił policjantów w Niemczech?

Dramat rozegrał ok. 4:20 nad ranem. W trakcie kontroli drogowej jeden z zatrzymanych zastrzelił 24-letnią policjantkę i 29-letniego policjanta. Zabici policjanci pracowali w oddziale policji w Kusel w regionie Nadrenii-Palatynacie w zachodniej części Niemiec.

Kto zastrzelił policjantów w Niemczech?

Według wstępnych informacji niemieckich mediów sprawcą zabójstwa miał być kłusownik, który przewoził w bagażniku martwą zwierzynę. Źródła dodają, że zabójca mógł być już wielokrotnie karany za kłusownictwo i z obawy o bardzo wysoki wyrok, zdecydował się na strzały. 

„Policja intensywnie poszukuje sprawców i zabezpiecza wskazówki na miejscu zbrodni” – napisano w oświadczeniu niemieckiej policji. Jak dodaje rzecznik niemieckiej Bernhardt Erfort, funkcjonariusze otrzymali liczne telefony od świadków zdarzenia. Niemiecka policja dysponuje już ponad 50 poszlakami.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze