20.5 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Polska milionerka tańczy na rurze! Zdjęcie podbiło sieć

Zobacz koniecznie

Izabella Łukomska-Pyżalska wprawiła w osłupienie. Polska milionerka opublikowała zdjęcie ze swojego tańca na rurze.

Izabella Łukomska-Pyżalska jest bardzo aktywna w Social Mediach. Milionerka chętnie dzieli się tam swoim prywatnym życiem z obserwatorami. Łukomska-Pyżalska swoją karierę rozpoczynała jako modelka. Aktualnie wraz z mężem prowadzi firmę deweloperską, posiada także udziały w kilku spółkach z branży budowlanej.

Od 2011 do 2018 roku Izabella Łukomska-Pyżalska była prezesem klubu piłkarskiego Warta Poznań. W 2013 roku tygodnik „Wprost” umieścił ją na 98. miejscu listy 100 najbogatszych kobiet w Polsce.

Izabella Łukomska-Pyżalska karierę zaczynała jako modelka. Aktualnie oprócz spraw zawodowych chętnie podejmuje tematy związane z macierzyństwem, udzielając np. wywiadów. Milionerka jest matką szóstki dzieci.

Izabella Łukomska-Pyżalska zatańczyła na rurze

Izabella Łukomska-Pyżalska często dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Milionerkę obserwuje kilkanaście tysięcy osób, które chętnie oglądają jej publikacje.

Niedawno Łukomska-Pyżalska pokazała zdjęcie z zajęć pole dane. Zdjęcie zyskało popularność, co nie dziwi – to świetny kadr.

Screen Instagram Izabella Łukomska-Pyżalska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze