12.1 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

Salt Bae zawalczy w boksie z Don Kasjo?

Zobacz koniecznie

Nusret Gokce jest znanym na całym świecie kucharzem! Teraz chce spróbować swoich sił w boksie.

Profil Nusreta na Instagramie obserwuje aż 41,5 mln użytkowników! Salt Bae dzięki swojej popularności doczekał się sieci restauracji na całym świecie. Gości w nich największe gwiazdy kina czy sportu.

W jego lokalach pojawiają się m.in. Neymar, Kylian Mbappe, Robert Lewandowski, Leonardo DiCaprio czy Puff Daddy.

Kucharz od dawna nie kryje swojego zainteresowania sportem. Często publikuje w mediach społecznościowych filmiki ze swoich treningów. Teraz  „Salt Bae” chciałby spróbować swoich sił w ringu. Konkretnie w formule bokserskiej.

Skąd wiadomo o tym, że „Salt Bae” chce walczyć w ringu? Nusr Et powiedział to sam w rozmowie z Rashedem „Money Kicks” Belhasą. „Chcecie zobaczyć, jak walczy?” – zapytał „Money Kicks”, którego błyskawicznie zachorował brytyjski „Daily Mail”.

Salt Bae wejdzie do ringu! Przeciwnikiem Don Kasjo?

Póki co nie znamy rywala Salt Bae. W komentarzach wiele osób pisało o walce z Kasjuszem Życińskim. Powstaje pytanie o kwotę, jaka wystarczyłaby na opłacenie gaży popularnego kucharza.

Choć w tym przypadku walka w Polsce z Don Kasjo wydaje się być niemal niemożliwym do zrealizowania, to wiele osób wskazuje, że udziałowcy niektórych freakowych federacji w naszym kraju mogliby wyłożyć pieniądze, które przekonałyby Salt Bae.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze