15.6 C
Warszawa
piątek, 27 maja, 2022

Wieluń odwołuje galę Najmana? Jest oświadczenie

Zobacz koniecznie

Gala MMA VIP 4 ma odbyć się w Wieluniu w hali WOSiR. Mieszkańcy sprzeciwiają się tej decyzji. Głos zabrał samorząd uczniowski.

Uczniowie I LO w Wieluniu wyrazili stanowczy sprzeciw wobec organizacji gali MMA VIP. Budynek szkoły przylega bezpośrednio do obiektu sportowego.

Gala MMA VIP 4 od momentu konferencji prasowej wzbudza ogromne kontrowersje. Wszystko przez to, że twarzą federacji został były gangster – Andrzej Zieliński ps. Słowik.

Początkowo gala MMA VIP miała zostać zorganizowana w Kielcach. Jednakże wobec protestów mieszkańców oraz działaności Krzysztofa Stanowskiego, miasto Kielce z organizacji gali się wycofało. Teraz Najman przekazał, że gala odbędzie się w Wieluniu.

Decyzję burmistrza potępili uczniowie szkoły, która przylega do budynku hali WOSiR-u. To właśnie tam miałaby odbyć się gala MMA-VIP 4. W sprawie głos zabrał samorząd uczniowski.

Samorząd uznaje organizację za „skrajny przejaw promowania patologii w życiu społecznym”. „Uważamy, że to wydarzenie hańbiące dla miasta i szkoły” – dodają uczniowie.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze