13.4 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

Wypiła alkohol po powiększaniu ust. Efekt był opłakany

Zobacz koniecznie

TikTokerka zignorowała zakaz spożycia alkoholu po zabiegu modelowania ust. Pokazała, co stało się z jej ustami po wypiciu dwóch butelek wina.

Kayleigh Cunningham zdecydowała się wrzucić filmik na którym widać, co stało się z jej ustami po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym.

„Wypiłam dwie butelki wina kilka godzin po powiększaniu ust”. Efekt można zobaczyć na opublikowanym nagraniu. Usta kobiety bardzo spuchły, na wargach widać także krew i siniaki. Influencerka wyznała, że lekarz stanowczo odradzał spożywanie alkoholu, jednak ona postanowiła zignorować jego zalecenia.

Screen z TikTok

Dlaczego nie powinno się spożywać alkoholu po zabiegu powiększania ust?

Alkohol a także inne środki zawierające w składzie substancje rozrzedzające krew powodują ryzyko wystąpienia krwiaków, obrzęki oraz zasinień.

Kilka godzin po zabiegu rozpoczyna się proces gojenia skóry, która wówczas jest bardziej podatna na powstawanie siniaków. Spożycie alkoholu lub przyjmowanie leków rozrzedzających krew po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym, zwiększa ryzyko wystąpienia krwiaków.

Ponadto może to doprowadzić do wydłużenia się procesu rekonwalescencyjnego. Po zabiegu powiększania ust należy odczekać co najmniej 24 godziny zanim spożyje się alkohol. Dzięki temu można uniknąć opuchnięcia warg.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze