20.2 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Tego niewielu się spodziewało! TAK skończyła się walka Denisa z Alanem na High League

Zobacz koniecznie

Dobiegł końca jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków na High League 2. W klatce na zasadach kickboxingu zmierzyli się Alan “Alanik” Kwieciński i Denis “Bad Boy” Załęcki. Zwycięsko ze starcia wyszedł Denis.

Już od samego początku widoczna była bardzo zła krew między zawodnikami. Denis Załęcki złamał nawet zasady pojedynku, wyprowadzając dwa uderzenia kolanem z rzędu. Za swój faul otrzymał ostrzeżenie. Denis miał sporą przewagę nad 21 kilogramów lżejszym rywalem. W końcu posłał go na deski i Alan był liczony. Kwiecińskiemu udało się jednak przetrwać pierwszą rundę.

W drugiej rundzie widoczny był spadek energii Denisa Załęckiego, Alan był bardzo mobilny, starał się znaleźć sposób na rywala, ale ciosy nie robiły na Załęckim żadnego wrażenia. Alanik za to był raz liczony, przyjmując mocny cios Denisa.

W trzeciej odsłonie zobaczyliśmy to, co w drugiej – mobilnego Alana i mocne ciosy Denisa, które siały spustoszenie. W tej rundzie Alan także był liczony, jednak przetrwał do końca i walkę rozstrzygnęli sędziowie punktowi. Pojedynek na punkty wygrał Denis Załęcki.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze