16.6 C
Warszawa
czwartek, 26 maja, 2022

Jak uruchomić rosyjski czołg? Nagranie jest hitem internetu

Zobacz koniecznie

Nastia Tuman to znana rosyjska tiktokerka, którą wielu może kojarzyć jako „kobietę mechanik. Na jednym z nagrań pokazała „jak uruchomić porzucony rosyjski czołg”.

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że Romowie ukradli rosyjski czołg. Kradzież miała miejsce we wsi nieopodal Chersonia (południowa Ukraina). Wydarzenie rozbawiło miliony internautów i ośmieszyło działania rosyjskiej armii.

Teraz o rosyjskim czołgu znowu jest głośno. Tym razem chodzi o wideo Nastii Tuman, rosyjskiej influencerki, której profil tylko na TikToku obserwuje ponad 4 miliony użytkowników.

Nastia na swoim profilu opublikowała nagranie na którym wyjaśnia krok po kroku, jak uruchomić rosyjski czołg. Gwiazda chyba zna się na rzeczy bowiem czołg a raczej pojazd opancerzony rzeczywiście ruszył.

@nastyatyman

Если вам попадётся свободный или брошенный БТР – держите лайфхак как его запускать☝🏻 #настятуман #авто #бтр #автознания

♬ оригинальный звук – Туман Настя

Rosjanka najprawdopodobniej czołgu nie ukradła – w opisie filmu napisała, że został on porzucony. – Jeśli natkniesz się na pusty lub porzucony czołg – pamiętaj, w jaki sposób należy go uruchomić – napisała Nastia Tuman w opisie filmu na TikToku.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze