28.7 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Jest nagranie przed wypadkiem dźwigu w Krakowie! To, co widać przeraża

Zobacz koniecznie

Wypadek dźwigu w Krakowie wstrząsnął Polską. Dwie osoby zmarły. Teren budowy powstającego osiedla został zabezpieczony a prokuratura wszczęła śledztwo. Do sieci wyciekło nagranie 30 sekund przed wypadkiem.

W czwartek nad Polską przeszły prawdziwe wichury. Silny wiatr nie oszczędzał całego kraju, ale najgorzej  było w Krakowie. W wyniku wypadku dźwigu zginęły dwie osoby. Co już wiadomo? Na pewno to, że w kabinie nie było operatora ani żadnej innej osoby. Śmierć ponieśli 23 i 63-letni mężczyźni, pracownicy budowlani jednej z firm podwykonawczych.

W sieci krąży wiele nagrań z momentu wypadku. Są materiały, które pokazują co działo się chwilę przed tragedią, jak i wiele takich z momentu przewracania się dźwigu. Niektóre z materiałów wideo obrazują kluczowe momenty tragedii i posłużyły do oględzin z udziałem technika kryminalnego. Jeden z zatrważających materiałów sprzed tragedii można obejrzeć TUTAJ

Po wypadku żurawia przy ul. Domagały wojewoda małopolski Łukasz Kmita zlecił inspekcji budowlanej przeprowadzenie w trybie pilnym kontroli dźwigów i żurawi na budowach w całym województwie. Pierwsze kontrole już się zaczęły.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze