29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Tyle kosztowała ją kolacja w Zakopanem dla 2 osób! Pokazała paragon

Zobacz koniecznie

Znana tiktokerka wybrała się do jednej z polecanych restauracji w Zakopanem. Lokal nie spełnił jej oczekiwań  – Może byłoby to do zaakceptowania, ale nie za tę cenę – mówi tiktokerka, której rachunek za kolację dla dwóch osób wyniósł 324 zł.

Sezon zimowy trwa a stolica polskich Tatr przyciąga tłumy turystów z całego kraju. Ostatnio do Zakopanego wybrała się autorka kanału „Aga Testuje”.

Na miejscu tiktokerka postanowiła odwiedzić jedną z często polecanych restauracji. Lokal zbiera bardzo dobre opinie w popularnym serwisie TripAdvisor.

„Odwiedziłam najlepszą restaurację w Zakopanem według TripAdvisor. Zamówiliśmy tatara, śledzia, comber z jelenia oraz troć” – powiedziała autorka nagrania.

-Planując kolację w „Drukarni Smaku” miałam nadzieję, że moje kubki smakowe zostaną zadrukowane foodpornowymi wspomnieniami. Tak się jednak nie stało. Potrawom nie można odmówić estetycznego wyglądu oraz suchości, którą odczuwaliśmy konsumując i troć i comber – dodała autorka kanału „Aga testuje”.

Jak dodała niegdyś potrawy w lokalu były znacznie smaczniejsze. „Aga testuje” oceniła lokal na 6 punktów w skali do 10.

@agatestuje

Najlepsza #restauracja w #zakopane wg TripAdvisor

♬ dźwięk oryginalny – WIS || Wyższy Instytut Smaku👸

Koszty? TikTokerka za kolację dla dwóch osób musiała zapłacić 324 złote. Tatar kosztował 52 złote, comber z jelenia 82 zł, jesiotr 76 zł, a za śledzia z cebulką lokal każe sobie zapłacić 32 zł. Jak Waszym zdaniem wypadają te ceny? 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze