8.9 C
Warszawa
sobota, 23 marca, 2024

Uderzyła w PiS! Żona Kamila Stocha skomentowała

Zobacz koniecznie

Wrze w sieci po wpisie posłanki Platformy Obywatalskiej, która stwierdziła, że ilość zdobytych medali olimpijskich zależy od władzy w Polsce. Odpowiedziała jej żona Kamila Stocha – Ewa Bilan-Stoch.

„Zakończyły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Nadszedł czas na polityczne podsumowanie” – czytamy na Twitterze Jagna Marczułajtis-Walczak, posłanka Platformy Obywatelskiej.

Kolejno była snowboardzistka a obecnie posłanka PO przypomina zdobycze medalowe naszych reprezentantów na zimowych igrzyskach olimpijskich z ostatnich 16 lat.

„Medale olimpijskie Polaków: 2006 – PiS – 2 medale; 2010 – PO – 6 medali; 2014 – PO – 6 medali; 2018 – PiS – 2 medale; 2022 – PiS – 1 medal” – możemy przeczytać na TwitterzeMarczułajtis-Walczak.

Zdaniem posłanki to dowód na to, że w okresie rządów PO polscy sportowcy (zdobywając łącznie 15 medali) radzili sobie lepiej podczas igrzysk niż za czasów rządów PiS, kiedy to zdobyli pięć medali.

W zdecydowanej większości nie zgodzili się z nią internauci, którzy nie widzą związku między tym, kto sprawuje władzę a dorobkiem medalowym. Głos zabrała także Ewa Bilan-Stoch, która napisała „Chyba ktoś się Pani włamał na konto na TT”. Zdanie żony Kamila Stocha poparło wielu użytkowników Twittera.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze