18.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Czesław Michniewicz ostro do dziennikarza: leżałeś pobity w krzakach! [VIDEO]

Zobacz koniecznie

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz po awansie naszych zawodników na mistrzostwa świata gościł w Kanale Sportowym. W ostrych słowach odniósł się tam do zachowania pewnego dziennikarza.

Biało-czerwoni pokonali Szwecję 2:0 i to nasi zawodnicy pojadą na turniej w Katarze. Mimo, że pod względem sportowym wiadomo już wiele, to emocje ciągle nie opadają. Między innymi z powodu słów trenera.

Rozumiem, że ktoś może być negatywnie do mnie nastawiony, jako człowieka. Wiadomo, grupa zgredów, że tak powiem: Tuzimek i ta ekipa: Kołodziejczyk, ten cały Kurowski, Stefan „mokra koszulka, spocona”. Oni mogą oceniać mnie na różne sposoby. Tylko oceniaj mnie sportowo, nie jako człowieka, bo nie masz do tego prawa. Bo sam leżałeś w krzakach pod redakcją pobity przez zdradzonego męża. My wygrywamy bardzo trudny mecz, a on mówi, że zawodnicy nie wiedzieli, w jakim systemie zagramy. Co on p******i za głupoty – powiedział na antenie Kanału Sportowego Czesław Michniewicz.

O kogo chodzi i kto leżał pobity pod redakcją? Nie wiadomo, gdyż wprost nazwisko nie padło. Wiadomo jednak, że wcześniej, tuż po meczu, trener odpowiadał na pytania TVP. Wtedy też bzdurami nazwał doniesienia o rzekomym zaskoczeniu kadry przyjętym ustawieniem. Następnie zwrócił się do Jacka Kurowskiego.

Szukał pan różnych innych rzeczy, żeby ten optymizm zdjąć z mojej twarzy, a ja dalej jestem optymistą i mam satysfakcję, że wbrew wielu ludziom, między innymi panu i pana kolegom, udało się przez ten krótki okres zbudować drużynę, która awansowała na mistrzostwa świata – powiedział trener.

Źródło: wpolityce.pl / Twitter

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze