22.6 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Dalej jesteś głupim… Karolina Korwin-Piotrowska ruga Kubę Wojewódzkiego i wychodzi ze studia! VIDEO

Zobacz koniecznie

W programie Jakuba Wojewódzkiego doszło do zaskakującego wydarzenia. Goszcząca w show Karolina Korwin-Piotrowska w ostrych słowach zwróciła się do prowadzącego, po czym wyszła ze studia!

Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś – zaczęła wypowiedź Karolina Korwin-Piotrowska.

Dalej jesteś głupim ciulem i debilem 60-letnim i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni – dodała do prowadzącego, po czym wyszła ze studia.

Skandalista Jakub Wojewódzki wyglądał na mocno zaskoczonego i nie był w stanie skomentować zachowania dziennikarki. Wydusił z siebie jedynie słowa: zawsze mówisz, że nie boisz się pytań.

O co poszło? Nie wiadomo, gdyż krążące w sieci nagrania rozpoczynają się wraz z wypowiedzią Korwin-Piotrowskiej. Możliwe jednak, że powodem jej reakcji było pytanie Wojewódzkiego znanego z braku zahamowań. Odpowiedź poznamy najpewniej podczas emisji najbliższego odcinka show, a sam Wojewódzki cytowany przez Onet sugeruje, że faktycznie mogło pójść o nieodpowiednie pytanie.

Nagranie zdarzenia zostało opublikowane na Instagramie Wojewódzkiego.

Źródło: tysol.pl / Instagram / onet.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze