17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Kazik Staszewski powiedział co sądzi o aborcji! Co na to Marta Lempart?

Zobacz koniecznie

Kazik Staszewski odwiedził Roberta Mazurka w programie „Hejt Park”. Popularny muzyk znany z komentowania polskiego życia politycznego odniósł się do kwestii aborcji. Feministki nie będą zachwycone!

Legendarny muzyk rockowy po wydaniu piosenki pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” został przez wielu utożsamiony z antyrządową opozycją. Taka refleksja była jednak błędem i zbytnim uproszczeniem poglądów Kazika, który nie identyfikuje się z żadną z partii i krytykuje wszystkie, gdy uznaje to za uzasadnione.

Tym bardziej naiwnym byłoby oczekiwanie, że skoro stworzył utwór, który przypadł do gustu opozycji, to będzie prezentować lewicowe stanowisko w sprawie ochrony życia. Nic bardziej mylnego!

Gorsząc w „Hejt Parku” Kazik rozmawiał z Mazurkiem o narkotykach. Redaktor skrytykował pogląd muzyka przekonującego, że politycy wprowadzający zakazy winni wcześniej skorzystać z używek. Dziennikarz zauważył, że absurdem byłby pomysł, by każda kobieta dokonywała aborcji by móc popierać lub zwalczać takie przepisy. Wtedy właśnie Kazik ujawnił co sądzi o procedurze uśmiercania nienarodzonych dzieci.

– Nie mówię, że każdy, tylko każdy, kto chce mieć wyrobiony jakiś pogląd. I nie mieszaj do tego aborcji, bo tu już mamy do czynienia z zabójstwem – powiedział Kazik Staszewski.

Dopytywany przez Mazurka czy na pewno miał to na myśli muzyk potwierdził, że nie popiera aborcji. – Nie będę rozwijał. Praktycznie cudem się na tym świecie znalazłem i jest to wystarczający powód – skomentował.

Źródło: Hejt Park / radiozet.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze