19.4 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Legendarny szkocki kibol nie obejrzał meczu z Polską! Wszystko przez Putina

Zobacz koniecznie

Robert Grady nie obejrzał meczu między narodowymi reprezentacjami Szkocji i Polski, jaki rozegrano na Hampden Park. Nie chodzi jednak o zakaz stadionowy ciążący nad legendarnym chuliganem, ale fakt, że Szkot broni Kijowa przed rosyjską napaścią.

Fan Hibernianu Edynburg od kilku dekad wspiera swoją drużynę. Nie zawsze jednak czynił to w sposób godzien naśladowania. W latach 80. należał bowiem do jednej z najgorszych na całych Wyspach Brytyjskich grup chuligańskich.

Od kilku lat Robert Grady ma nałożony zakaz stadionowy. Został ponadto skazany za bójkę uliczną po jednym z meczów. Obecnie 61-latek sam siebie nazywa dziadkiem.

I choć z pewnością Szkot ma dziś inne siły niż przed kilkoma dekadami, gdy bił się z innymi kibolami, to nadal pozostaje w dobrej formie. Co więcej, ciągle walczy, tyle tylko, że obecnie w bardzo szczytnej sprawie. Z karabinem w ręku i w okopach broni bowiem Kijowa przed rosyjską agresją militarną. Zachęca też innych brytyjskich kibiców z doświadczeniem wojskowym, aby przybyli na Ukrainę bronić tego kraju przed Władimirem Putinem.

Źródło: interia.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze