6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Media: Putin ukrywa kochankę i dzieci za granicą! Lokalne władze przeprowadziły śledztwo

Zobacz koniecznie

Władimir Putin dba o dyskrecję w obszarze własnego życia prywatnego. Nie uchronił się jednak przed plotkami dotyczącymi związku z rosyjską gimnastyczką i złotą medalistką Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Wojna na Ukrainie spowodowała wzrost zainteresowania tym tematem, szczególnie, że zdaniem wielu mediów Alina Kabajewa wraz z dziećmi przebywa w Szwajcarii.

Wątek ukrywania się domniemanej kochanki Putina i ich dzieci w szwajcarskich górach podjęły „New York Post” i portal Page Six. Swoje rewelacje oparły o plotki, zgodnie z którymi rosyjski prezydent był w alpejskim Lugano w roku 2015 i towarzyszył kobiecie przy porodzie. W ocenie Page Six para ma dwóch synów i dwie córki, a dzieci posiadać mają szwajcarskie obywatelstwa i wychowują się w kantonie Tessyn.

Telewizja RTS informuje jednak w oparciu o stanowiska Federalnego Departamentu Sprawiedliwości i Policji, że śledztwo wykazało, iż żadna osoba o takim nazwisku nie przebywa w Szwajcarii. Niektóre media spekulują jednak czy aby sportsmenka i jej dzieci nie przebywają w kraju pod innym nazwiskiem.

O rozwodzie Putina z żoną Ludmiłą media donosiły już w roku 2008. „Maskowskij Korrespondient” podawał, że prezydent zostawił żonę, by poślubić Alinę Kabajewą. Kreml jednak zaprzeczał, a pismo zostało… zamknięte. Ale w roku 2013 Władimir Putin jednak rozwiódł się z żoną, z którą ma dwie córki.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze