12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Cios w propagandę Rosji. Potwierdza się tragedia mieszkańców BUCZY (FOTO)

Zobacz koniecznie

Ostatnio całym światem wstrząsnęła masakra, która miała miejsce w Buczy. Pojawiło się jednak coś co przeczy pewnym informacjom. Zobacz koniecznie o czym mowa. 

Na temat działań na Ukrainie jest teraz bardzo głośno. W ostatnim czasie światem wstrząsnęła informacja dotycząca Buczy. Miała tam miejsce masakra. Rosjanie bestialsko zabili cywilów.

Rosjanie bronią się także, że do zabójstwa tych osób doszło wtedy, kiedy rosyjskie wojska się wycofały.  Pojawiły się jednak dowody, które zaprzeczają rosyjskiej propagandzie. Są to zdjęcia satelitarne, które opublikowane zostały przez zagraniczne medium The New York Times.

Przyczyny śmierci są niejasne. Niektóre ciała były obok tego co przypomina krater uderzeniowy. Inne były przy opuszczonych samochodach. Trzy z ciał leżały obok rowerów. Niektóre miały związane z tyłu ręce białym materiałem

-napisano w The New York Times.

Zdjęcia satelitarne przeczą lansowanej przez Rosję teorii, że do zabójstw cywilów w Buczy doszło już po opuszczeniu miejscowości przez jej wojska 

– poinformowało NYT.

Na zdjęciach zobaczyć możemy, że ciała cywilów leżały już w Buczy od 11 marca. Wynika z nich, iż ciała nie mogły być zainscenizowane jak sądzą Rosjanie.

Zdjęcia, o których mowa można zobaczyć tu:

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze