17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Korwin-Mikke odchodzi z polityki? Znamy odpowiedź

Zobacz koniecznie

Ostatnio na portalu Salon24 pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące polityka Janusza Korwin-Mikkego. Teraz sam zainteresowany postanowił skomentować te doniesienia. Zobacz co powiedział. 

W ostatnim czasie na temat partii KORWiN oraz Janusza Korwin-Mikkego jest bardzo głośno. Nie tak dawno również dziennikarz Marcin Dobski na portalu Salon24 opublikował artykuł dotyczący polityka. Stwierdził, iż nieoficjalnie dowiedział się, że jesienią Korwin-Mikke chce przekazać władzę w partii Sławomirowi Mentzenowi. Dobski pisał także o oddaniu mandatu posła przez Korwina. Na miejsce prezesa partii KORWIN do Sejmu wejść miałby jego zięć Bartłomiej Pejo.

Nasze ustalenia są oparte na kilku źródłach, bynajmniej nie lokalnych działaczach, ale zajmujących najwyższe funkcje w strukturach partii

-czytamy na portalu Salon24.

Do artykułu Marcina Dobskiego postanowił odnieść się sam zainteresowany – Janusz Korwin-Mikke. Zaprzeczył on tym spekulacjom.

Janusz Korwin Mikke o rzekomym przejściu na emeryturę 

Dowiedziałem się, że podaję się do dymisji, a partię KORWiN przejmuje kol.Sławomir Mentzen. Cóż: kto wierzył p.Dobskiemu, ten już nieraz się naciął. Inna sprawa, że nie jestem pewien, czy dotrwam do setnych urodzin na tym stanowisku. Ale uwaga: ostatnio zdrowie mi się poprawia! 

-napisał na swoim oficjalnym koncie na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze