18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nie uwierzycie, co UKRADLI Rosjanie. Włamali się dla tych dwóch rzeczy

Zobacz koniecznie

Rosjanie podczas inwazji na Ukrainę pokazują nie tylko swoje bestialstwo, ale także złodziejstwo. Tym razem to, po co się włamali nie oburza a budzi politowanie.

Wojna na Ukrainie trwa już 63 dni. Od tego momentu cały świat jest świadkiem codziennego bestialstwa rosyjskiej armii, która atakuje cywilów rakietami a także regularnie gwałci ukraińskie kobiety. Ponadto Rosjanie dają się poznać jako złodzieje.

Rosyjscy żołnierze kradną jak leci. W sieci opublikowano kolejne informacje. Tym razem Rosjanie włamali się do jednego z domów w Bałakliji (powiat Charkowski) by ukraść plecak i garnek. Serio.

Ukraiński Sztab Generalny wskazał, że rosyjska armia pełna jest” szabrowników i podłych zbrodniarzy wojennych”. Na dowód swoich słów zamieszczono nagranie i zdjęcia zatrzymanych żołnierzy. Pokazano, co mieli przy sobie.

Na opublikowanym w sieci zdjęciu widzimy, co ukradli rosyjscy żołnierze, którzy włamali się do jednego z ukraińskich domów. Weszli tam aby ukraść garnek, alkohol i…dziecięcy plecak. Ponadto zdemolowali mieszkanie.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze