-2.7 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Oto co planuje Putin! SZOKUJĄCE doniesienia ukraińskiego wywiadu

Zobacz koniecznie

Wojna na Ukrainie trwa już jakiś czas. Od tego czasu codziennie w mediach pojawiają niepokojące informacje. Teraz szokująca wiadomość podał ukraiński wywiad. Nie zgadniesz co chcą zrobić.

Ostatnio bardzo głośno jest na temat działań podejmowanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina. Teraz wywiad ukraiński ujawnił kolejne szokujące kwestie.

Jak informuje portal portal censor.net szef wywiadu Kyryło Budanow poinformował, iż Rosja może planować zamachy terrorystyczne w Rosji, o które będzie obwiniać Ukrainę. Celem takich działań miałoby być utrzymanie antyukraińskich nastrojów.

Rosyjskie służby specjalne planują serię ataków terrorystycznych polegających na wysadzaniu domów, szpitali i szkół
-powiedział Budanow.

To jednak nie wszystko.

Jego zdaniem bardzo możliwe jest także przeprowadzenie ataków rakietowych i bombowych. Według szefa ukraińskiego wywiadu ataki mogą zostać przedstawione jako zemsta Ukraińców za masakrę w Buczy.

Ataki rakietowe i bombowe na miasto Biełgorod lub jedno z miast Krymu. Jest bardzo prawdopodobne, że te ataki terrorystyczne zostaną przedstawione jako zemsta Ukraińców za Buczę i Kramatorsk oraz forma usprawiedliwienia okrucieństw wobec ukraińskiej ludności cywilnej
-zaznaczył.

Budanow dodał także, iż Władimir Putin z pewnością nie spodziewał się, że w taki sposób będzie przebiegać wojna na Ukrainie, a jego plany były zupełnie inne.

Co sądzicie na temat jego słów?

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze