11.4 C
Warszawa
czwartek, 16 maja, 2024

Potężne eksplozje! Nie żyje kilka osób [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ostatnio w mediach pojawiły się pewne niepokojące informacje. Doszło bowiem do potężnych eksplozji w szkole. Nie żyje kilka osób, a aż kilkanaście jest rannych. 

Do eksplozji w szkole średniej oraz centrum edukacyjnym doszło w Kabulu w stolicy Afganistanu. Jak poinformował rzecznik policji cały czas trwa dochodzenie jak doszło do tych wybuchów.

Siły bezpieczeństwa są na miejscu zdarzenia, śledztwo trwa

-powiedział rzecznik policji Khalid Zadran.

Według informacji podanych w zagranicznych mediach w szkole średniej doszło aż do trzech wybuchów. Eksplozje miały miejsce także w Centrum Edukacyjnym Mumtaz.

Wypowiedzieli się już świadkowie zdarzenia, według których zginęło 10 osób, oficjalnie jednak możemy mówić o co najmniej sześciu ofiarach, z kolei kilkanaście osób zostało ciężko rannych.

Świadkowie dodają także, że osoba, która dokonała zamachu wysadziła się w powietrze. Taki scenariusz może okazać się prawdą, gdyż do teraz nikt nie przyznał się do zamachu. Warto dodać, że miejsce to było już wcześniej obszarem ataków Państwa Islamskiego.

Aktualnie nie podano informacji ile ludzi przebywało w szkole w trakcie ataku.  W Internecie pojawiło się już nagranie z tego wydarzenia. Można je zobaczyć tu:

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze