19.3 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Putin panicznie boi się zamachu. Nowe fakty o spotkaniu z Łukaszenką

Zobacz koniecznie

Niedawno prezydent Rosji Władimir Putin spotkał się z prezydentem Białorusi – Aleksandrem Łukaszenką. Teraz ujawniono szokujące informacje, które miały miejsce przed przyjazdem. Przeczytaj co się działo. 

Ostatnio prezydent Władimir Putin oraz prezydent Aleksander Łukaszenka spotkali się podczas budowy kosmodromu Wostocznyj. Jak się okazuje ujawniono przy tym szokujące informacje. Wiemy już jak wyglądały przygotowania do tego spotkania.

Wraz z przybyciem Putina pracownicy kosmodromu Wostocznyj zostali wysłani na dzień wolny. 11 kwietnia załoga pracowała w niepełnym wymiarze godzinowym – niektórzy pracownicy zostali oddelegowani do domu zaledwie cztery godziny po rozpoczęciu działań -można przeczytać.

Do spotkania doszło 12 kwietnia. Wtedy też był to dzień wolny dla pracowników kosmodromu.

Pracownicy działający w innych obiektach nie mogli opuszczać miejsc pracy-czytamy.

Dodano także, że doszło do tzw. czystek. Efekt był taki, że w dniu przybycia prezydenta kosmodrom został prawie całkowicie wyczyszczony z ludzi -dodano. Putin teraz szczególnie dba o swoje bezpieczeństwo. Dlatego też stara się izolować od społeczeństwa jak tylko się da.

Spotkanie prezydenta Rosji i prezydenta Białorusi

Jak się okazuje podczas spotkania prezydent Rosji miał mówić o sytuacji na Ukrainie, a także powielać rosyjską propagandę.

Zadania specjalnej operacji wojskowej zostaną zrealizowane-mówił prezydent Rosji – Władimir Putin, chwaląc przy tym rosyjskie wojsko.

 

/am/

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze