16.9 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Putin w cerkwi. To nagranie UJAWNIŁO całą prawdę! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Internet obiegło pewne, dziwne nagranie z udziałem prezydenta Rosji Władimira Putina. Ujawniło ono całą prawdę. Dziś święta obchodzą Prawosławni. Zobacz co na nagraniu zrobił Putin. Filmik, który znajduje się poniżej zaskoczył wielu. 

Dziś Wielkanoc obchodzą Prawosławni. Z tego też powodu rosyjskie media opublikowały film, na którym widzimy prezydenta Rosji – Władimira Putina, który modlił się w moskiewskiej katedrze Chrystusa Zbawiciela razem z tłumem ludzi oraz wspólnie z merem Moskwy Siergiejem Sobianinem.

W sieci pojawiło się jednak zupełnie inne nagranie, na którym widzimy Władimira Putina, który na pokaz modli się w Cerkwi. Wokół niego…nie ma jednak ludzi.

Cios w rosyjską propagandę? Putin nie pojawił się na mszy wielkanocnej?

Według wielu nagranie z prezydentem Rosji, który przebywa samotnie w Cerkwii może być dowodem na to, że Putin nie uczestniczył we mszy ze wszystkimi, a w świątyni pojawił się dużo wcześniej, tak aby można było nagrać fragment żeby móc potem pokazać to w rosyjskiej telewizji.

Zdaniem Internautów prezydent Rosji mógł zostać nagrany wcześniej, by później można było wkleić go do transmisji na żywo i udostępnić w całej Rosji.

Wideo oraz zrzuty z filmu, o którym mowa można zobaczyć tu:

Jakie jest Wasze zdanie na temat tego nagrania oraz zdjęć? Czy to kolejny cios w rosyjską propagandę?

ZOBACZ TAKŻE: Francja. Znamy wyniki z terytoriów zamorskich! Nie uwierzysz kto wygrał

ZOBACZ TAKŻE: Nagranie z Kijowa robi furorę! Ukazało całą PRAWDĘ [WIDEO]

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze