16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Szokujące zachowanie dziennikarki. Nie uwierzysz CO powiedziała do Prezydenta [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Prezydent Andrzej Duda udzielił ostatnio wywiadu dla dziennikarki CNN. Z jej ust padło jednak pewne, szokujące pytanie. Nie uwierzysz o co zapytała. Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu opublikował część wywiadu. Zobacz! 

Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie na temat konfliktu wypowiadają się politycy z całego świata. Niedawno prezydent Polski – Andrzej Duda udzielił wywiadu dla zagranicznego CNN. Tam rozmawiano o Ukrainie i pomocy Ukraińcom oraz Polakach, którzy bardzo chętnie wspierają i bezinteresownie pomagają obywatelom Ukrainy.

Nagle z ust dziennikarki Dany Bash padło pewne pytanie. Powiedziała także, że „w Pana Ojczyźnie wcześniej zdarzały się pogromy przeciwko Żydom, istniały tu obozy koncentracyjne.”

Czy uważa Pan, że to, co pokazują teraz Polacy wobec Ukraińców, jest próbą naprawienia tych krzywd? 

-zapytała Prezydenta.

Prezydent Andrzej Duda zachował jednak spokój i po chwili odpowiedział jej na to pytanie. Odpowiedział jej, że Żydzi, którzy zginęli byli obywatelami z Polski, Polakami. Ponadto Polacy bardzo im pomagali narażając nawet swoje życie, gdyż za pomoc czekała ich śmierć.

Nagranie z dziennikarką opublikował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Można je zobaczyć tu:

Kim jest Dana Bash?

Dana Bash to dziennikarka, która urodziła się jako Dana Ruth Schwartz w żydowskiej rodzinie na Manhattanie w Nowym Jorku.

Co sądzicie o tym wywiadzie? Spodziewaliście się takiego pytania do Prezydenta?

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze