28.7 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Ujawniono gdzie zaatakuje Putin! Wywiad alarmuje

Zobacz koniecznie

Wojna na Ukrainie trwa już jakiś czas. Od tego momentu w mediach pojawia się wiele informacji dotyczących nowych celów Rosji. Teraz brytyjski wywiad ujawnił, gdzie zaatakuje Putin. Musisz to przeczytać!

Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie  w mediach pojawia się wiele niepokojących informacji, zdjęć czy filmów dotyczących planów prezydenta Rosji – Władimira Putina. Jak się okazuje teraz brytyjski wywiad wie jaki jest kolejny cel Rosji. Po wycofaniu się z niektórych terenów miałaby skupić się na Wschodniej części Ukrainy.

Wiadomo gdzie zaatakuje Putin

Miasta Kramatorsk i Konstantynówka prawdopodobnie staną się celem podobnej przemocy ze strony władz rosyjskich 

-czytamy w brytyjskim raporcie.

Według brytyjskiego wywiadu Rosja będzie chciała połączyć uderzenia rakietowe i artyleryjskie. Ponadto chce skoncentrować siły do ofensywy. Spora ilość wojsk rosyjskich znajduje się aktualnie w Mariupolu.

Przypomnijmy, że jedno miasto, o którym wspomina wywiad było już wcześniej zaatakowane. Mowa tutaj o mieście Kramatorsk, na które 8 kwietnia zrzucono bombę kasetową na dworzec kolejowy. Co istotne było tam wielu cywilów, którzy chcieli ewakuować się pociągiem na zachodnią część Ukrainy.

Dziennikarzom zagranicznego medium BBC udało się odnaleźć ślady po rakiecie z głowicą kasetową.

Jak nieoficjalnie donoszą media Rosja miała gromadzić rakiety także na Białorusi.

ZOBACZ TAKŻE: Bił i torturował Ukraińców. Namierzyli jego dom i weszli. Wideo

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze