26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Ukraińcy zestrzelili najnowocześniejszy rosyjski myśliwiec. Ale się pięknie palił! [FOTO+VIDEO]

Zobacz koniecznie

Wielki sukces Ukraińców! Opublikowane przez nich materiały wskazują, że zestrzelili myśliwiec Su-35S Flanker-E, który do służby w rosyjskich siłach zbrojnych wszedł w roku 2014. Zobaczcie jak wygląda maszyna warta 50 milionów dolarów po kontakcie z obrońcami Ukrainy.

Portal chip.pl zauważa, że o ile nagranie pokazujące moment zestrzelenia Su-35S nie jest w 100 procentach pewne, o tyle zdjęcia bezapelacyjnie potwierdzają sukces Ukraińców. Wiemy też, że rosyjski samolot pokonał system obrony powietrznej, a nie myśliwiec broniącego się kraju.

Do zestrzelenia rosyjskiego myśliwca generacji 4++ doszło nieopodal Iziumu pod Charkowem, a więc w miejscu intensywnych walk. Co istotne, rosyjscy piloci od tygodni są przekonywani przez propagandę własnego kraju, że ukraińska obrona przeciwlotnicza została zniszczona i ich misje nie są obarczone żadnym ryzykiem.

O kłamstwach propagandy wie pilot Su-35S, który po zestrzeleniu przez nieistniejącą – zdaniem propagandy – obronę zdołał się katapultować. Trafił do ukraińskiej niewoli.

Źródło: chip.pl / Twitter / spidersweb.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze