17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

WYCIEKŁA rozmowa rosyjskiego żołnierza. Jego słowa szokują

Zobacz koniecznie

Wojna na Ukrainie trwa już dwa miesiące. Z tego kraju codziennie dochodzi do nas wiele niepokojących informacji. Tym razem Ukraińcom po raz kolejny udało się przechwycić rozmowę jednego z rosyjskich żołnierzy. To co mówił podczas rozmowy zszokowało wielu. Przeczytaj co powiedział.

To już któraś z kolei rozmowa, którą udało się przechwycić Ukraińskiej Służbie Bezpieczeństwa. Rosyjski żołnierz rozmawiał przez telefon ze swoją mamą, której chwalił się ze swoich kradzieży. Stwierdził bowiem, że żołnierze „już wiedzą jak mądrze okradać domy.” Pochwalił się także, że udało mu się ukraść komputer.

Kiedy staliśmy we wsi, chłopcy i ja, k**a, wleźliśmy do domu. A wiesz, co stamtąd wyniosłem? Komputer, k** jego mać… Komputer wart około 150 tysięcy [rubli, czyli 8,7 tys. zł – przyp. red.], przywiozę go do domu. No i mam jeszcze jakieś drobiazgi

-możemy usłyszeć na nagraniu.

Jak zareagowała jego matka? Przez cały czas była dumna ze swojego syna. To nie wszystko. Pogratulowała mu również wszystkich sukcesów. Zmartwiona była jednak tym, że ukradzione rzeczy może ktoś zabrać. Rosyjski żołnierz powiedział jej jednak, że wie gdzie je schować.

Wygląda na to, że w Rosji nie uczą dzieci, że kradzież jest grzechem i występkiem. Że aby kupować komputery, biżuterię i inne rzeczy, trzeba zarobić pieniądze. I nie trzeba zabijać lub kraść

-poinformowała Służba Bezpieczeństwa z Ukrainy.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze