9.9 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

Zamach na Łukaszenkę? Nie. Internauci kpią z białoruskiego dyktatora [FOTO+VIDEO]

Zobacz koniecznie

67-letni Alaksandr Łukaszenka chce sprawiać wrażenie człowieka wiecznie młodego. I to właśnie dlatego – oprócz nieustannego pasjonowania się hokejem i manifestowania zainteresowań – próbuje swoich sił w tym sporcie. W sobotę wystąpił nawet w meczu, a jego drużyna wygrała w finale turnieju o nagrodę Prezydenckiego Klubu Sportowego. Sam dyktator meczu jednak nie dokończył.

W trakcie hokejowego spotkania Łukaszenka musiał opuścić lodowisko. Wszystko z powodu incydentu z jego udziałem. Dyktator został bowiem przypadkiem uderzony kijem w podbródek – wynika z dopniesień CBC TV Azerbaijan. Po starciu udzielono mu pomocy – Łukaszenka został opatrzony.

Media od razu zaczęły zastanawiać się czy dyktator zemści się na sprawcy kontuzji. Wszak niezależnie od tego, że winowajca nie działał w premedytacją, to efekt pozostaje niezmienny: Łukaszenka musiał przerwać swoją grę.

Państwowe media białoruskie przekazały jednak, że zawodnik, który miał pecha uderzyć Łukaszenkę, przeprosił poszkodowanego. Wobec tego ma nie ponieść konsekwencji. Być może serce dyktatora zmiękczył fakt, że jego drużyna wygrała aż 5-1.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze