2.1 C
Warszawa
środa, 7 lutego, 2024

Putin trafił do szpitala! Najbliższe dni będą przełomowe

Zobacz koniecznie

Dziwne zachowanie Władimira Putina w trakcie inwazji na Ukrainę wywołało lawinę spekulacji dotyczących stanu zdrowia rosyjskiego dyktatora. Teraz sensacyjne informacje opublikowała włoska „La Stampa” – i nie są to zwykłe plotki, gdyż dziennik ma naprawdę mocne źródła!

Eksperci od tygodni wnikliwie analizują zachowania Putina w trakcie publicznych wystąpień oraz wszystkie materiały video z jego udziałem. Wiele osób podejrzewało, że dyktator choruje na Parkinsona, ale specjaliści bardziej skłaniają się do nowotworu.

Teraz włoska gazeta „La Stampa” podała, że Władimir Putin trafił do szpitala! Dyktator miał przejść operację w związku z nowotworem. Leczenia podjął się moskiewski szpital, a wszystko wydarzyło się pewnej nocy!

Co dalej z dyktatorem? Dziennik opierając się na doniesieniach swoich informatorów pracujących w rosyjskich służbach specjalnych podaje, że kluczowe w kwestii zdrowia i kondycji Putina będą najbliższe godziny, precyzując nawet, że chodzi o około 5 dni.

Co jednak istotne, rosyjska propaganda jest przygotowana nawet na dłuższe leczenie Putina! W razie gdyby dyktator nie wyszedł szybko ze szpitala, naród będzie utrzymywany w kłamstwie i ciemnocie przy pomocy przygotowanych na tę okoliczność nagrań powstałych wcześniej. W ten sposób Rosjanie będą mogli trwać w nieświadomości i cieszyć się, że ich przywódca jest zdrowy i silny.

Źródło: „La Stampa” / tysol.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze