8.9 C
Warszawa
sobota, 23 marca, 2024

Haniebna prowokacja tureckich kibiców. Skandowali nazwisko Putina. A to nie był zwykły mecz

Zobacz koniecznie

Kibice tureckiego klubu Fenerbahce dopuścili się haniebnej prowokacji. Grając w eliminacjach Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów zaczęli skandować nazwisko Władimira Putina.

Od kilku miesięcy wojska Putina demolują Ukrainę i mordują ludzi, w tym cywilów. Jeszcze kilkanaście tygodni temu Rosjanie ostrzeliwali Kijów. Cały świat widzi jakich potworności dopuszczają się ludzie rosyjskiego dyktatora.

Mimo tego kibice tureckiego klubu Fenerbahce postanowili, na złość fanom i zawodnikom klubu z Kijowa, skandować nazwisko Władimira Putina.

Pierwszy mecz rozgrywany był w Łodzi. To właśnie tam swoje mecze w europejskich pucharach rozgrywa kijowskie Dynamo. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 0-0.

W drugim meczu wicemistrzowie Ukrainy objęli prowadzenie w 59. minucie. Bramkę zdobył Witalij Bujalski. I to wtedy kibice z Turcji zachowali się w skandaliczny sposób.

Z uśmiechem na ustach zaczęli głośno skandować nazwisko Putina. Dynamo straciło bramkę w 88. minucie. Na szczęście w dogrywce zwyciężył jednak klub z Kijowa i to on zagra dalej. A Turcy mogą sobie dalej krzyczeć o Putinie, ale już nie w Lidze Mistrzów.

Źródło: meczyki.pl