3.7 C
Warszawa
niedziela, 27 listopada, 2022

Polski wywiad zlokalizował rosyjskie obozy dla Ukraińców! Dzieją się tam straszne rzeczy!

Zobacz koniecznie

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że polskie służby zlokalizowały obozy, w których Rosjanie dokonują selekcji Ukraińców. Jaki jest dalszy los Ukraińców, którzy trafiają do takich miejsc? Zły lub bardzo zły!

Polski wywiad ustalił, że Rosjanie mają kilka punktów, w których weryfikują Ukraińców. Trwają tam często bardzo długie przesłuchania, analizowane są media społecznościowe i nośniki danych. Okupant sprawdza też ślady po walkach i tatuaże.

Osoby nieodpowiadające Rosjanom i uznawane za podejrzane stają się obiektem represji i tortur. Część osób ginie. A wszystko na masową skalę. Do takich obozów oraz więzień trafiło już 1,5 miliona Ukraińców.

Ci, którzy pozytywnie przejdą weryfikację także nie mają lekko. Zostają wysyłani do Rosji, a tam… wcielani do wojsk walczących przeciwko Ukrainie.

W niektórych miejscach Rosjanie umieścili swoje obozy filtracyjne w dawnych siedzibach ukraińskiej administracji lub policji. Tam, gdzie brakuje im takich obiektów, powstały obozy namiotowe.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze