-3.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Polski wywiad zlokalizował rosyjskie obozy dla Ukraińców! Dzieją się tam straszne rzeczy!

Zobacz koniecznie

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że polskie służby zlokalizowały obozy, w których Rosjanie dokonują selekcji Ukraińców. Jaki jest dalszy los Ukraińców, którzy trafiają do takich miejsc? Zły lub bardzo zły!

Polski wywiad ustalił, że Rosjanie mają kilka punktów, w których weryfikują Ukraińców. Trwają tam często bardzo długie przesłuchania, analizowane są media społecznościowe i nośniki danych. Okupant sprawdza też ślady po walkach i tatuaże.

Osoby nieodpowiadające Rosjanom i uznawane za podejrzane stają się obiektem represji i tortur. Część osób ginie. A wszystko na masową skalę. Do takich obozów oraz więzień trafiło już 1,5 miliona Ukraińców.

Ci, którzy pozytywnie przejdą weryfikację także nie mają lekko. Zostają wysyłani do Rosji, a tam… wcielani do wojsk walczących przeciwko Ukrainie.

W niektórych miejscach Rosjanie umieścili swoje obozy filtracyjne w dawnych siedzibach ukraińskiej administracji lub policji. Tam, gdzie brakuje im takich obiektów, powstały obozy namiotowe.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze