5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Niesamowita technika! Lewandowski strzelił pierwszą bramkę dla FC Barcelony. Zobacz VIDEO

Zobacz koniecznie

W meczu o Puchar Gampera z Pumas UNAM Robert Lewandowski strzelił pierwszą bramkę dla swojego nowego zespołu. Polak otworzył wynik. Miał też dwie asysty.

Kapitan naszej reprezentacji wpisał się na listę strzelców już w 3. minucie. Otrzymawszy piłkę od Pedriego minął bramkarza Julio Gonzaleza i z niesamowitym spokojem wpakował piłkę do siatki z ostrego kąta. Wszystko widać na filmie.

Potem Robert Lewandowski dwa razy podał Pedriemu tak, że ten zdobył bramki. W sumie mecz zakończył się wynikiem 6-0, a Polak grał do 60 minuty, gdy zszedł dostając owacje. Zmienił go Memphis Depay, któremu nasz kapitan przychodząc do Barcelony odebrał numer 9 na koszulce.

Przed 60 minutą „Lewy” miał jeszcze inne okazje, by podwyższyć wynik, ale raz trafił w słupek, a raz nie wykorzystał okazji sam na sam.

Źródło: rmf24.pl