27.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Co się dzieje z Putinem? Ten film daje do myślenia! VIDEO

Zobacz koniecznie

Władimir Putin spotkał się z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoğanem. Zanim doszło do ich rozmowy kamery zarejestrowały dziwne zachowanie rosyjskiego dyktatora.

Czekając na Erdoğana Putin wykonywał zaskakujące gesty i ruchy. Nietypowa była także mimika dyktatora.

Możliwe, że Putin kogoś przedrzeźniał. Kogo? Na przykład tłumacza języka migowego – uważają internauci. Następnie rosyjski dyktator zapytał zgromadzonych, zapewne reporterów, „co to jest?”.

Niezależny od reżimu białoruski dziennikarz Tadeusz Giczan pyta na Twitterze co jest nie tak z Putinem i dlaczego zachowuje się on w taki dziwny sposób. Odpowiada, że być może to efekt dwóch lat odcięcia od ludzi i utraty kontaktu z rzeczywistością.

Niektóre rosyjskie media tłumaczą z kolei, że Putin przedrzeźniał przywitanie rzecznika prasowego prezydenta Erdoğana z jednym z uczestników spotkania.

Nie jest jednak tajemnicą, że w ostatnich dniach to kolejne dziwne zachowanie Putina. Kilka dni wcześniej bardzo nerwowo reagował na spóźnienie się prezydenta Kirgistanu na spotkanie z nim. Z kolei Erdoğana nazwał premierem i szedł z nim pod rękę.

Źródło: Twitter / wpolityce.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze