26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Już w sobotę startuje Akademia Nowych Mediów!

Zobacz koniecznie

Już w najbliższy weekend, od 3 do 4 września, odbędzie się inauguracyjny Zjazd Akademii Nowych Mediów. To nowy projekt organizowany przez Fundację Centrum im. Władysława Grabskiego skierowany do młodzieży wiążącej swoją przyszłość z nowymi (ale nie tylko) mediami.

Wraz z zakończeniem wakacji Centrum Grabskiego startuje z nową propozycją dla młodych, zdolnych i ambitnych osób, które mają niebywałą szansę na prawdziwą przygodę ze współczesnymi mediami.

Podczas wykładów, warsztatów i webinariów będą oni zgłębiać tajniki świata mediów, zwłaszcza tych, które powstały w XXI wieku. Praca z obrazem, dźwiękiem, budowanie wizerunku w sieci to wszystko stanie się udziałem słuchaczy i uczestników projektu.

Podczas najbliższego, weekendowego pierwszego zjazdu, uczestnicy Akademii wezmą udział w szkoleniach, prelekcjach i warsztatach z ekspertami, którzy pochylą się nad możliwościami i wszystkimi stronami mediów społecznościowych. Nie zabraknie ciekawych gości – między innymi będą nimi znani i cenieni dziennikarze tj. red. Kamila Baranowska (Do Rzeczy, Radio Plus) czy dr Karol Gac (Do Rzeczy, TVP). Zajęcia poprowadzą także dr Krzysztof Tenerowicz, prezes Centrum im. Władysława Grabskiego, a także ekspert ds. promocji projektów Piotr Wasilewski.

Warto podkreślić, że dzięki współpracy z partnerem strategicznym projektu, którym jest Bank Gospodarstwa Krajowego oraz drugim z partnerów tj. Fundacją Empiria i Wiedza, udział słuchaczy w Akademii jest całkowicie darmowy.

Źródło: Centrum Grabskiego

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze