0.7 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Nie daj się oszukać! Przed nami niezwykłe Spotkanie z ekonomią!

Zobacz koniecznie

Przed nami dziesiąte wydarzenie w ramach projektu Spotkania z ekonomią. Tym razem uczestnicy dowiedzą się od pani profesor Klaudii Cymanow-Sosin jak nie dać się oszukać. Ale to nie wszystko!

W środę 19 października o godzinie 9 w sali gimnastycznej XLIV Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie (ul. Bernardyńska 7) rozpoczną się warsztaty pt. „Nie daj się oszukać, czyli o skutecznych narzędziach wsparcia procesów ekonomicznych”.

Zajęcia poprowadzi dr hab. Klaudia Cymanow-Sosin. Tym samym dzięki projektowi realizowanemu przez Centrum im. Władysława Grabskiego młodzi Polacy będą mogli zdobyć nowe kompetencje, a także uzupełnić i rozszerzyć wiedzę wyniesioną ze szkoły poprzez kontakt ze specjalistą w danej dziedzinie.

Spotkania z ekonomią to cykl wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum im. Władysława Grabskiego. Wykłady, prelekcje, warsztaty i spotkania ze specjalistami zajmującymi się zawodowo ekonomią, życiem gospodarczym, reklamą, marketingiem czy PR. Wydarzenia skierowane są do młodych osób, które wkrótce wejdą na rynek pracy i do krajowego krwiobiegu ekonomicznego. Dzięki Spotkaniom będą na starcie swojej dorosłości posiadać cenną wiedzą na temat wybranych zagadnień ekonomicznych.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  w ramach rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Zadanie: Edukacja młodzieży w zakresie wiedzy ekonomicznej i historycznej połączona z rozwojem instytucjonalnym Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego w latach 2020-2022.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze