21.8 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Młodzi Polacy lepiej zrozumieją gospodarkę! Jak to się stanie?

Zobacz koniecznie

Już w najbliższą środę odbędzie się kolejne Spotkanie z ekonomią. Dzięki wydarzeniu młodzi Polacy lepiej poznają życie gospodarcze oraz procesy rządzące ekonomią.

Tym razem gościem Spotkania z ekonomią będzie dr hab. Klaudia Cymanow-Sosin. Prelegent przedstawi uczestnikom wykład pt. „Nie daj się oszukać, czyli o skutecznych narzędziach wsparcia procesów ekonomicznych”.

Spotkanie z ekonomią odbędzie się w środę 23 listopada o godzinie 10:45 w XLI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Twarowskiego w Krakowie (Rynek Kleparski 18).

Spotkanie z ekonomią to projekt Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego. W ramach inicjatywy młodzi Polacy zyskują niepowtarzalną okazję, by poszerzyć wiedzę o ekonomii, gospodarce, marketingu oraz biznesie i PR. A to wszystko pod czujnym okiem ekspertów i naukowców.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Zadanie: Edukacja młodzieży w zakresie wiedzy ekonomicznej i historycznej połączona z rozwojem instytucjonalnym Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego w latach 2020-2022.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze