20.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Palikot u Stanowskiego. Śpiewak oburzony: nie zadałeś też żadnego pytania o…

Zobacz koniecznie

Były polityk, któremu swego czasu zarzucano robienie cyrku z polskiego parlamentaryzmu, dziś skupia się na działalności gospodarczej i produkcji alkoholu. Wizyta Janusza Palikota u Krzysztofa Stanowskiego wzbudziła jednak w sieci silne emocje.

Wielu internautom nie spodobał się fakt, że w popularnym programie „Hejk Park” gościł przedstawiciel branży alkoholowej.

„Ten Stanowski to też na Palikota najeżdża że alkohol propaguje, a w tle za plecami widzimy lodówkę wypełnioną piwami Tyskie. Czuje pewien absmak widząc jego oburzenie” – napisał na Twitterze użytkownik Jacek Gnój.

„A dla tych, którzy nie oglądali (a polecam) w rzeczywistości rozmowa dotyczyła tego, że Janusz Palikot stwierdził, że biznes nie powinien tylko przynosić pieniędzy, lecz także rozwiązywać problemy społeczne. I zapytałem, jakie problemy społeczne rozwiązuje produkcja alkoholu” – odpisał mu Krzysztof Stanowski.

„I nie, nie jestem przeciwko alkoholowi i piciu alkoholu. Pijam, mocne akurat rzadko, raczej maks to wino. Ale uważam, że produkcja małpek nie rozwiązuje problemów, tylko je tworzy, a liczba sprzedawanych do południa małpek jest porażająca. I że ten akurat biznes degeneruje naród. Więc tak naprawdę nie kłóciliśmy o produkcję alkoholu, bo wszystko jest dla ludzi, lecz o udawanie, że produkcja małpek rozwiązuje jakiś problem społeczny, a taką tezę starał się JP obronić” – dodał.

Wtedy w dyskusję włączył się Jan Śpiewak, który nie pozostawił na prowadzącym „Hejt Parku” suchej nitki.

„Nie zadałeś tez żadnego pytania o nielegalne reklamowanie wódki przez Palikota i kierowanie przez niego produktów do bardzo młodych ludzi. Nie było pytań o szampana dla dzieci. Miły przyjemny spacerek dla człowieka, który z degenerowania społeczeństwa zrobił sobie żyłę złota” – napisał Śpiewak.

Źródło: Twitter / wpolityce.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze