19.7 C
Warszawa
czwartek, 21 września, 2023

Projekt, który może odmienić Twoje życie! Rekrutacja się kończy – masz ostatnią szansę, by się zapisać!

Zobacz koniecznie

Rozwój pod czujnym okiem wysokiej klasy ekspertów? Różnorodna tematyka zajęć? Innowacyjne formy przekazywania wiedzy? Zjazdy weekendowe? Edukacja w gronie młodych osób? To wszystko znajdziesz w Akademii Samorządu. To projekt idealny dla Ciebie! Nie zmarnuj szansy!

Rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Samorządu zbliża się ku końcowi. Masz więc ostatnią okazję, by zapisać się i wziąć udział w niepowtarzalnym projekcie organizowanym przez Centrum im. Władysława Grabskiego! Nie przegap szansy – potem będzie za późno!

W poprzedniej edycji Akademii Samorządu prelegentami byli ministrowie, parlamentarzyści, samorządowcy, dziennikarze ogólnopolskich mediów oraz eksperci zajmujący się różnorodną tematyką – w tym naukowcy. To wszystko pozwala stwierdzić, że Akademia Samorządu jest świetną okazją do wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia niepowtarzalnych i potrzebnych w życiu zawodowym kompetencji. Doświadczenie poprzednich edycji pokazuje ponadto, że AS stanowi pole nawiązywania relacji – być może nawet przyjaźni na całe życie!

A wszystko podczas sześciu weekendowych zjazdów odbywających się raz w miesiącu: od grudnia roku 2022 do maja roku 2023.

Jeszcze się zastanawiasz? Pospiesz się! Potem będzie za późno! Już teraz wypełnił formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ (kliknij, aby przejść do formularza).

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze