13.3 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Projekt, który może odmienić Twoje życie! Rekrutacja się kończy – masz ostatnią szansę, by się zapisać!

Zobacz koniecznie

Rozwój pod czujnym okiem wysokiej klasy ekspertów? Różnorodna tematyka zajęć? Innowacyjne formy przekazywania wiedzy? Zjazdy weekendowe? Edukacja w gronie młodych osób? To wszystko znajdziesz w Akademii Samorządu. To projekt idealny dla Ciebie! Nie zmarnuj szansy!

Rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Samorządu zbliża się ku końcowi. Masz więc ostatnią okazję, by zapisać się i wziąć udział w niepowtarzalnym projekcie organizowanym przez Centrum im. Władysława Grabskiego! Nie przegap szansy – potem będzie za późno!

W poprzedniej edycji Akademii Samorządu prelegentami byli ministrowie, parlamentarzyści, samorządowcy, dziennikarze ogólnopolskich mediów oraz eksperci zajmujący się różnorodną tematyką – w tym naukowcy. To wszystko pozwala stwierdzić, że Akademia Samorządu jest świetną okazją do wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia niepowtarzalnych i potrzebnych w życiu zawodowym kompetencji. Doświadczenie poprzednich edycji pokazuje ponadto, że AS stanowi pole nawiązywania relacji – być może nawet przyjaźni na całe życie!

A wszystko podczas sześciu weekendowych zjazdów odbywających się raz w miesiącu: od grudnia roku 2022 do maja roku 2023.

Jeszcze się zastanawiasz? Pospiesz się! Potem będzie za późno! Już teraz wypełnił formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ (kliknij, aby przejść do formularza).

https://www.facebook.com/akademia.samorzadu/posts/573294148132870

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze