28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

TAK naprawdę wyglądał wypadek syna Sylwii Peretti?! Pokazali film (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Wypadek w Krakowie w którym zginął syn Sylwii Peretti i trzech jego kolegów poruszył cały kraj. Zrobiono symulację zdarzenia.

Wypadek w Krakowie nadal nie przestaje wzbudzać zainteresowania. W wyniku zdarzenia zginęło czterech młodych mężczyzn. Kierowca żółtego Renault Megane RS — Patryk P. miał prowadzić pod wpływem alkoholu. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia a CrashLab bardzo dokładnie przeanalizował ten wypadek.

– Z uwagi na prędkość, którą posiadał ten samochód w chwili opuszczenia jezdni, hamowanie było w oczywisty sposób nieskuteczne i w dalszej fazie przemieszczania się samochód utracił kontakt z podłożem z uwagi na schody, które znajdowały się poniżej tego tzw. poziomu zero, po którym poruszał się pierwotnie pojazd. Następnie wystąpiła faza lotu i kontakt pojazdu z podłożem nastąpił kilka metrów przed murem oporowym – mówią twórcy materiału.

Kierowca zupełnie nie panował nad pojazdem

Żółte Renault Megane RS dojeżdżając do skrzyżowania było już na zarzucaniu bocznym, co poskutkowało jego uderzeniem o tablice kierujące.

— Skoro samochód już w tej fazie znajdował się w zarzuceniu, to oznaczało, że manewr kierującego, wprowadzający niejako samochód w zarzucanie, musiał się odbyć w jeszcze większej odległości niż 50 m. od toru ruchu pieszego — mówi ekipa Crashlab.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze