20.5 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wraca Ogólnopolska Młodzieżowa Akademia Medialna, II zjazd już w lipcu!

Zobacz koniecznie

Już w lipcu spotkamy się ponownie na drugim zjeździe organizowanej przez fundację Prosto z mostu Ogólnopolskiej Młodzieżowej Akademii Medialnej. To inicjatywa realizowana z myślą o młodych adeptach sztuki dziennikarskiej, PRowej oraz wszystkich którzy chcą zwiększać swoją wiedze i kompetencje medialne. 

Inauguracyjny zjazd Akademii miał miejsce 2-3 grudnia 2023 roku. Już w lipcu spotkamy się ponownie na drugim zjeździe. Na ten rok zaplanowany jest jeszcze, poza lipcowym, jeden, na 2025 kolejne dwa.

Podczas inauguracyjnego zjazdu w grudniu 2023 roku tematami zajęć były:

„Jaka przyszłość czeka media? Wykład z elementami dyskusji”
„Aktywność medialna organizacji pozarządowych. Jak to robić dobrze?”
„Jak być skutecznym w sieci?”
„Sztuczna inteligencja. Jak zmieni nasze życie i wpłynie na media?”
„Obraz wart tysiąca słów czyli warsztaty fotograficzne”

Mnóstwo wiedzy, praktycznych wskazówek i rad od znakomitych prelegentów przyczyni się do jeszcze efektywniejszej pracy przy projektach realizowanych przez uczestników naszej Akademii.

Jak wspomniano wcześniej organizatorem projektu jest Fundacja Prosto z mostu- Podlaski Klub Patriotyczny, partnerem głównym Fundacja Edukacji i Mediów- FEiM i jej Dom Edukacji Medialnej. Projekt finansowany jest ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze