20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Plany Rafała Trzaskowskiego nie wypalą? Pojawiły się nowe doniesienia

Zobacz koniecznie

Poniedziałkowy tygodnik „Wprost” poinformował, że z wielkich planów obecnego prezydenta Warszawy nic nie wyjdzie.

 

Tygodnik „Wprost” w swoim poniedziałkowym wydaniu powołał się na informację od jednego z polityków Platformy Obywatelskiej, który nie został podany z imienia i nazwiska. Według niego partia nie ma pomysłu na to, co robić dalej po wyborach prezydenckich. Rafał Trzaskowski podczas swojej kampanii wyborczej ogłosił m.in., że będą tworzone wspólne listy opozycji. Jego obecni współpracownicy krytykowali natomiast rok temu Grzegorza Schetynę za takie pomysły, który stworzył Koalicje Europejską.

 

Polityk Platformy Obywatelskiej, który wypowiedział się dla „Wprost” uważa, że z planów Rafała Trzaskowskiego stworzenia osobnej siły politycznej nic nie wyjdzie. Zaznaczył, że jest to „niepotrzebne straszenie polityków PO”. Takie pomysły przedstawiał po wyborach prezydenckich wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. W Gdyni zapowiedział on, iż zbuduje m.in. nowy ruch obywatelski.

 

Rafał Trzaskowski w wyborach prezydenckich uzyskał 48,97% głosów poparcia. Jego oponent Andrzej Duda wygrał po głosach 51,03% wyborców. Zaprzysiężenie zwycięzcy głosowania odbędzie się 6 sierpnia.

 

Źródło: Wprost, DoRzeczy

Foto: You Tube/ naTemat.pl (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze