19.5 C
Warszawa
środa, 15 maja, 2024

Zbezczeszczono zwłoki 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu? „Jestem przerażony…”

Zobacz koniecznie

19-letnia dziewczyna zginęła pod kołami autobusu w Katowicach. Kobieta osierociła dwójkę dzieci. Zbezczeszczono jej zwłoki?

Dramat w Katowicach rozegrał się w sobotę rano. Kierowca autobusu wjechał w grupę osób znajdujących się na jezdni. Pod koła pojazdu wpadła 19-letnia Basia. Jej ciało wlekło się pod autobusem aż kilkadziesiąt metrów. 19-letnia Barbara Sz. osierociła dwójkę małych dzieci.

Łukasz T. – kierowca autobusu może resztę życia spędzić w więzieniu. Usłyszał on już zarzut zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa dwóch kolejnych osób. W jego organizmie wykryto środki przeciwbólowe i antydepresyjne. Śledczy będą badać, czy przyjęte substancje mogły wpłynąć na jego zachowanie. Kierowca autobusu przyznał, że nie chciał nikogo przejechać i mając świadomość tego, co się dzieje – od razu zatrzymałby się i udzielił pomocy poszkodowanym. Dodał, że nie widział kobiety.

CZYTAJ TAKŻE:

Są wyniki SEKCJI zwłok 19-latki! To był prawdziwy powód śmierci

Zbezczeszczono zwłoki 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu?

Tuż po dramatycznych wydarzeniach internet zalała fala hejtu na 19-letnią Basię, która zginęła tragicznie w centrum Katowic. – Mam wrażenie, że to cyfrowe bezczeszczenie zwłok – powiedział Onetowi były sędzia Jarosław Gwizdak.

Krótko po dramacie w sieci pojawiło się wiele nienawistnych komentarzy. Sporo z nich skierowanych było wobec 19-letniej ofiary. Na jej profilu na Facebooku można przeczytać okropne żarty, które wyśmiewają sposób bycia kobiety oraz jej pochodzenie.

Na temat w rozmowie z Onetem wypowiedział się były katowicki sędzia –  Jarosław Gwizdak.– Jestem przerażony tym, że to się dzieje w moim mieście, które zaczyna przypominać Gotham City. Coś złego dzieje się nie tylko w Katowicach, ale całej Polsce. Dotarliśmy w miejsce, z którego nie ma odwrotu – powiedział.

Warto przypomnieć, że za nienawistne komentarze w internecie może grozić odpowiedzialność karna.

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

  1. Niech ktoś w końcu zablokuje komentowanie na jej stronie to hamba co tam sie dzieje. Jak można dopuścić by zwłoki biednej dziewczyny tam wstawiać. Co jest z tymi ludźmi.. strach żyć w takim społeczeństwie. Nie Policja cos z tym zrobi i zamknie to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze