22.4 C
Warszawa
niedziela, 14 lipca, 2024

Światowy freakfight- czyli starcie Tysona z youtuberem!

Zobacz koniecznie

Świat obiegła informacja o planowanym na 20 lipca starciu Mike Tysona z youtuberem Jakem Paulem. Były mistrz świata wspomniał o kosmicznych pieniądzach, liczonych w dziesiątkach milionów dolarów, które będą stawką powyższego pojedynku.

Mike Tyson to światowej sławy bokser, były mistrz świata w wadze ciężkiej. Jego profesjonalna kariera zakończyła się w 2005 roku. Co ciekawe Tyson przed walką z 27- letnim Paulem, skończy 58 lat.

Youtuber już zaciska pięści, przed konfrontacją z legendą sportów walk. Ostatnio na platformie X (były Twitter) napisał: „Moim celem jest zostanie mistrzem świata, a teraz nadarza się okazja, aby zmierzyć się z najlepszym mistrzem świata w wadze ciężkiej, najbardziej niebezpiecznym człowiekiem na planecie. Nadszedł czas, aby położyć „Żelaznego Mike’a” do snu”.

Całe wydarzenie w Teksasie będzie transmitowane na Netflixie. Niepewna pozostaje jednak formuła walki- nie wiadomo, czy będzie ona walką pokazową jak w przypadku starcia Tysona z Royem Jonesem Jr. w 2020 roku, czy też walką oficjalną liczoną do rankingu.

Bez wątpienia konfrontacja tych dwóch zawodników przyniesie wielkie widowisko, które oglądać będzie chciała spora część świata!

WP

Foto: zrzut z ekranu/Youtube.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze